Zahuťovanie a predlžovanie obočia

Mnoho žien trápi riedke alebo poškodené obočie v dôsledku rôznych príčin ako je starnutie, zdravotné problémy, alebo dlhodobé trhanie obočia. Konečne prišla na trh prevratná novinka, ktorá umožňuje ženám jedinou aplikáciou získať elegantne vytvarované obočie. Zabudnite za ceruzky, tiene či bolestivý permanentný make-up.

 Syntetické obočie je najnovším trendom v kozmetickom priemysle. Táto metóda prináša absolútne prirodzený a realistický vzhľad aký doteraz nepriniesla žiadna iná technika.

Syntetické obočie je veľmi ľahké, vyrábané z materiálu vysokej kvality. Aplikuje sa individuálne (chĺpok po chĺpku) na prírodné obočie alebo priamo na kožu. Dostupné sú rôzne odtiene, dĺžky aj hrúbky syntetických chĺpkov obočia. Odtieň obočia by mal byť aspoň o odtieň tmavší ako je farba vlasov danej osoby. Obočie sa nanáša na prírodné obočie pomocou pinzety a výsledný efekt vydrží niekoľko dní.

 Po aplikácii zahustenia obočia, neaplikujte na pleť prípravky na olejovej báze, vyhýbajte sa priamemu kontaktu s vodou a dodržiavajte zásady správnej starostlivosti o predĺžené a zahustené obočie.

 Obočie sa považuje za najdôležitejšou kontúru tváre. Nechajte ho vyniknúť!

photo.php