Kozmetické štúdio La Femme – Beáta Kavecká

Starnutie je realitou života. Ale ako budeš na svoj vek vyzerať, je tvoje rozhodnutie …

Vítam Vás na internetovej stránke La Femme – Kozmetické štúdio v Žiari nad Hronom.

V našom štúdiu mám pre Vás širokú ponuku profesionálnych služieb. Vyberte si podľa priania. Starať sa o Vás bude kozmetička, školiteľka a Majsterka SR 2013 v predlžovaní 3D mihalníc Bc. Beáta Kavecká, vyučená v odbore zdravotníctva a kozmetiky, čo je zárukou odborného prístupu k vašej pleti.

Kozmetika je pre mňa veľký koníček, ktorému sa už venujem 13 rokov, pravidelne navštevujem školenia a semináre – doma aj v zahraničí, ktoré mi pomáhajú rozvíjať sa v oblasti kozmetiky a skvalitňovať ponúkané služby.

Pokožke na tvári je potrebné venovať špeciálnu pozornosť, ktorá zohľadňuje veľa faktorov, napr. aj ročné obdobia, ktorých striedanie ju zakaždým zmätie. Nevyhnutný je individuálny prístup, profesionalita, precíznosť a zodpovednosť.

Pre ošetrovanie používam prípravky určené pre profesionálov. Pracujeme s nemeckou kozmetikou BABOR, ktorá je u zákazníčok veľmi vyhľadávaná a je dostupná len vo vybraných salónoch. Produkty BABOR pokrývajú komplexnú potrebu pre všetky typy pleti, vrátane nadštandardného ošetrenia a dekoratívnej kozmetiky. Pri svojej práci využívam vrstvenie prípravkov a tak už i po prvom ošetrení je efekt na pleti viditeľný. Individuálny prístup sa prejavuje v každom ošetrení, ktoré je Vám „šité priamo na mieru“ a tým je pre Vás zabezpečená aj špeciálna pravidelná starostlivosť.

V našom kozmetickom štúdiu La Femme  pracujeme výhradne len s kozmetikou Babor .Babor starostlivo kombinuje vysoko inovatívne aktívne receptúry s našimi exkluzívnymi metódami ošetrení pre poskytovanie vynikajúcich výsledkov a jedinečnej relaxácie.

,,Zažite umenie precíznej starostlivosti o pleť,,