Powder Brows

Powder Brows je absolútny trend! Namiesto klasického permanentného make-upu na vytvorenie obočia používame špeciálnu púdrovú techniku ​​tieňovania. Trend je Ombré obočie ! Zatiaľ čo je zvýraznená technika tieňovania v dolnej časti, ako aj v poslednej tretine obočia, kresba je smerom k hornej a prednej časti mäkšia a svetlejšia, čo vytvára 3D efekt, z ktorého vychádza názov Ombre Brows. Pri hraní s tieňovaním je veľa možností, preto nie sú žiadne farebné prechody žiadnymi obmedzeniami. Na druhej strane tí, ktorí si cenia absolútnu prirodzenosť, sa môžu rozhodnúť pre prirodzenejšiu variantu tieňovania. Tu sa intenzívnejšie tieňovanie a farebné gradienty v tieňovaní jednoducho vynechajú. Najlepšie na tom … Tieto techniky sú obzvlášť dobré na osvieženie, zlepšenie, prekrytie alebo opravu starého, vyblednutého alebo neúspešného trvalého make-upu.

Táto technika tieňovaného obočia, ktorá sa vykonáva pomocou tetovacieho prístroja na permanentný makeup a pomocou pigmentov vytvára veľmi prirodzený efekt Shadingu – pixel efektu.

AKO PREBIEHA CELÝ PROCES?

  • ešte pred začatím úkonu je potrebné vyplniť dotazník ohľadne zdravotného stavu klientky (samozrejme pred každým záväzným termínom skonzultujem zdravotný stav klientky či už osobne alebo telefonicky a pomocou SMS správy alebo emailu vopred odošlem všetky informácie týkajúce sa zákroku)
  • ďalším krokom je vymeranie tvaru obočia. Obočie sa predkresľuje špeciálne podľa prirodzenej symetrie obočia klientky
  • následne začíname úkon sterilnou, jednorazovou ihlou. Farba sa určuje podľa tónu farby prirodzených chĺpkov klientky. Počas úkonu sa obočie lokálne znecitlivie anestéziou.