Microblading Phibrows

Phibrows Microblading Academy by Branko Babic je najprestížnejšia a najžiadanejšia Academy na svete, ktorá sa venuje prirodzenému tetovaniu obočia.

MICROBLADING PHIBROWS je novšia technika tetovania obočia, obľúbená po celom svete. Ide o špeciálne pero s mikroihličkami. Mikroihličky ručne, nie strojovo, vkladajú minerálny pigment do vyšších vrstiev pokožky a to len do hĺbky max. 1 mm. Rozdiel v prístrojovom a ručnom tetovaní je v tom, že ručnou technikou sa robí vláskovaná realistická technika kresby chĺpkov v povrchu pokožky. Chĺpky sú tak úplne jemné, tenké a prirodzené. Obočie pôsobí absolútne realisticky, čím sa doladí jeho tvar a obočie sa zahustí.

Jeho životnosť je cca 1,5 – 2 roky. Avšak výdrž tetovania záleží v prvom rade od klientky. Mladé aktívne ženy s rýchlim metabolizmom, aktívne pravidelne športujúce, fajčiarky, mastnejšia pleť, opaľovanie … výrazne znižujú životnosť PMU a obzvlášť microbladingu, kde sa pigmentuje len vrchná vrstva pokožky. U takých žien je životnosť microbladingu cca 12 mesiacov. U klientiek s normálnym metabolizmom je životnosť okolo 1 – 1,5 roku, u starších klientiek s jemnou suchšou pleťou a pomalým metabolizmom 1,5 – 2 roku.

Microblading sa nevykonáva u mastnej, pórovitej, hrubej pleti, u klientiek s výrazným zostatkovým pigmentom po iných PMU technikách (najmä kompaktné výplne a viditeľná kresba iných čiarkovaných techník, jazva, tmavý pigment v pleti a pod. AK UŽ BOLO OBOČIE V MINULOSTI INDE TETOVANÉ A CHETE PODSTÚPIŤ MICROBLADING ALEBO INÚ TECHNIKU, JE NUTNÁ KONZULTÁCIA (minimálne správou a fotografiou alebo osobne).

Microblading je technika vhodná na tenkú (normálnu, jemnú pokožku), normálnu a suchú a navodzuje efekt skutočných chĺpkov. Trvanie 120 min.

AKO PREBIEHA CELÝ PROCES?

  • ešte pred začatím úkonu je potrebné vyplniť dotazník ohľadne zdravotného stavu klientky ( samozrejme pred každým záväzným termínom skonzultujem zdravotný stav klientky či už osobne alebo telefonicky a pomocou sms správy alebo emailu vopred odošlem všetky informácie týkajúce sa zákroku)
  • ďalším krokom je vymeranie tvaru obočia. Obočie sa predkresľuje špeciálne podľa prirodzenej symetrie obočia klientky.
  • následne začíname úkon sterilnou, jednorazovou čepieľkou. Farba sa určuje podľa tónu farby prirodzených chĺpkov klientky. Počas úkonu sa obočie lokálne znecitlivie anestéziou.

Phibrows microblading s tieňovaním – je určené pri úplnej absencii chĺpkov obočia, alebo veľmi tenkom obočí. Star brows je určená na normálnu alebo vitálnu pleť. Nevhodné na mastnú hrubú pleť.