Predlžovanie mihalníc 3D technikou

Aj Vy môžete mať riasy, o akých ste vždy snívali. Krásne, zvodné, dlhé a pritom prirodzené, ktoré nosia celebrity po celom svete.

Jedná sa o najhorúcejšiu novinku v súčasnosti, kedy sa jednotlivé umelé mihalnice lepia na Vaše prírodné mihalnice špeciálnym lepidlom. Na rozdiel od klasických umelých mihalníc tieto vyzerajú úplne prirodzene.Vaši priatelia si zmeny všimnú,ale neodhalia jej príčinu. Umelé mihalnice sú vyrobené zo syntetického polyesteru,tvarovaného a lešteného tak,aby bol zabezpečený ich prirodzený vzhťad a príjemný pocit.

Pri dodržaní pokynov pri starostlivosti môžu vydržať tak dlho, ako prírodná mihalnica, ku ktorej je umelá mihalnica prilepená. Prírodná mihalnica vypadáva každých 6-8 týždňov a je nahradená novorastúcou mihalnicou, preto je potrebné približne každé 3-4 týždne doplnenie.

Pri aplikácii zákazníčka leží so zatvorenými očami a mihalnice sú aplikované jedna po druhej na vlastné prírodné mihalnice špeciálnym lepidlom 1-2 mm od viečka. Vzhľad mihalníc sa určí pri konzultácii, kde sa posúdi hrúbka, dĺžka a tvar Vašich prírodných mihalníc, aby výsledný efekt zodpovedal predstave zákazníčky. Jednotlivé mihalnice existujú v rôznych farbách, hrúbkach a dĺžkach. Okrem čiernej ponúkame modrú,purpurovú,hnedú,zelenú,bordovú a blond, mihalnice s flitrami a Swarovského kryštálikmi, kde odlesky farieb môžu dosiahnuť skvelý efekt.

Natočenie mihalníc záleží od tvaru vlastných prírodných mihalníc.

Jedna z výhod predĺžených mihalníc je, že nie je nutné používať maskaru, mihalnice sú krásne,dlhé a silné aj bez nej. Jedinú maskaru, ktorá sa môže používať, je špeciálna objemová maskara a priesvitná ochranná maskara, ktoré predlžujú trvanlivosť spojov. Obe sa dajú zakúpiť na objednávku, tak isto ako aj odličovače, určené na odličovanie make-upu okolo umelých rias.

Swarovského kryštálik sa dá nalepiť aj na Vaše prirodzené riasy. Vydrží až 2 mesiace.