Thesera L

thesera liftingové ošetrenie s pomocou špeciálnych pdo nití

 
Ako vyvija svoj efekt?

Ošetrenie začína s prípravou kože. Toto je potrebné preto, aby koža bola schopná prijať si ostatné účinné látky, a PDO nite vstrebávajúce sa do pokožky. Počas “predošetrenia” nanesieme na pokožku zmes peelingovej peny a séra, čo obsahuje kyselinu mliečnu, kyselinu glykolovú, kyselinu salicilovú. Kapsuly vyrobené s TDN technoloģiou umožňujú stabilné vstrebávanie sa kyselín.

Počas ošetrenia pracujeme so špeciálnymi roztavenými PDO nitami. Roztopené nite nanesieme na pokožku s účinnými látkami od Thesery, a pokryjeme maskou špeciálne vyvinutou na tento účel.

Stopené, tekuté PDO nite, ktoré sa dostanú na pokožku, vstrebávajú sa a tuhnú, pritom dosiahneme očividný liftingový výsledok. Ošetrenie pozostáva z viacerých stupní, ktoré môžeš vidieť na obrázkach na našej strane dolu. Doba jedného ošetrenia je 65 minút.  

Aké výsledky môžeme očakávať od ošetrení Thesery?

Ošetrenie s liftingovým efektom pozdvihne pokožku, dodáva mu volumen. Kyseliny a prúžky stimulujú prirodzenú kolagénovú tvorbu pokožky, týmto sa zvýši pružnosť pokožky, s čím dostaneme hladkú pokožku. Póry sa zužujú, s čím dostaneme hladšiu pokožku. Jemnejšie vrásky zmiznú úplne, stav hlbších vrások sa postupne zlepšuje.

 
Prednosti ošetrenia:

  • jedinečná technológia

  • nemá vedľajšie účinky

  • bezihlová, bezbolestná

  • očividné výsledky hneď po prvom ošetrení

  • hodinové oddychové ošetrenie

  • bezpečné

Keď si sa zatiaľ vyhýbala estetickým procedúram lebo si sa bála bolestivosti, Thesera ti ponúka jedinečnú šancu, ktorá je absolútne bezbolestná!