Aquafacial – Profacial

AquaFacial – multidimenzionálne riešenie PRVÝKRÁT U NÁS, NAJNOVŠIA TECHNOLÓGIA. Bojíte sa ihiel? Tu je prvý prístroj svetového formátu AquaFacial, pomocou ktorého získate, oddýchnutú, vyčistenú, omladenú pokožku po slniečkom vysušenú pleť, bez akné a bez vrások.

Inovatívna platforma pozostávajúca zo 3 modulov: rádiofrekvencie na prehriatie pleti, ultrazvuk na zažehlenie hydrofilných sér do pleti, hydrafaciálny Aqualux peeling, ktorý prúdom niekoľkých druhov aktívnych sér sa špirálovým prúdením špeciálnymi vortexovými koncovkami spája v jedinej aplikácii možnosti hĺbkového vyčistenia pleti s intenzívnou hydratáciou, regeneráciou, zlepšením jej textúry a ochranou pred vonkajšími nepriaznivými vplyvmi. K výrazným účinkom dochádza aj u pleti poškodenej slnkom, pri jemných liniek a vrások, mastnej pleti, mílií, začervenanie aj u akné. Podtlaková funkcia potom zaisťuje extrakciu častíc z kože i zrohovatených kožných buniek.

Aplikácia je rýchla, účinná, príjemná a prispôsobená každému typu a štruktúre pleti. Bezprostredné výsledky sú bez vedľajších účinkov a bez hojenia.

Aquafacial umožňuje vytvorenie veľkého množstva protokolov ošetrenia, presne podľa typu a problémov pleti každej klientky.

Aktívne séra: PS1 AHA – Lactic Acid, PS2 BHA Salicylic Acid, PS3 Hyaluronic Acid & EGF & Nutrients

AquaFacial je prémiové multi-dimenzionálne riešenie tvárové starostlivosti tromi technológiami:

 • Aquadermabrázia – Hĺbkové vyčistenie pleti sadou aktívne cielených roztokov
 • Ultrazvuk – Masáž mikrovibráciami desiatok tisíc aktívnych vĺn za sekundu aktivuje lipolýzu a transdermálnu absorbciu výživných látok
 • Multipolárna rádiofrekvencia – Bezpečné hĺbkové prehriatie stimulujúce kolagén

Bezbolestné, neinvazívne ošetrenie, ktoré pleť čistí a vyliftruje. Výsledkom je zdravšia pokožka a mladistvý výzor. Použitím kombinácie najmodernejších technológii dosiahneme až medicínsky efekt.

Značková technológia, ktorá je efektívne využitá pre hlboké vyčistenie pleti, transdermálnej aplikácii látok, remodeláciu kolagénu, elimináciu vrások a tvárovú rejuvenizáciu.

Na rozdiel od agresívnych chemických peelingov, ktoré sú spojené s bolestivosťou, začervenaním a niekoľkými dňami odlučovaním šupiniek kože, AquaFacial dosahuje rovnakých výsledkov bez komplikácií a nepohodlia zvyčajne spojených s agresívnymi procedúrami.

Aquafacial ošetrenie

“Znečistenie spôsobuje starnutím pleti viac, než sme si doteraz mysleli, niektoré druhy znečistenia dokonca pôsobí na kožu rovnako škodlivo ako UV žiarenie, tj. vytvárajú rovnaké voľné radikáli, ktoré spôsobujú vrásky a vekom danej poškodenie a škvrny na pleti. “

Koľko ošetrení je potrebné absolvovať?

Pre dosiahnutie čo najlepšieho účinku odporúčame klientom absolvovať 4 – 6 ošetrení jedenkrát týždenne. Následne stačí výsledky ProFacial už iba udržiavať, a to v ideálnej periodicite raz mesačne.

Kontraindikácie:

 • Tehotenstvo
 • Kardiovaskukárne ochorenia, obličkové ochorenia, rakovina, diabetes
 • infekcia
 • keloidné jazvy
 • Implantovaný kardiostimulátor alebo iný elektrický stimulátor
 • protizápalová medikácia
 • Extrémne citlivá pokožka
 • hypertrofické jazvy
 • erytém