La Femme

 

Motto: Starnutie je realitou života. Ale ako budeš na svoj vek vyzerať, je tvoje rozhodnutie…

Vítam Vás na internetovej stránke kozmetického štúdia La Femme v  Žiari nad Hronom.

V našom štúdiu máme pre Vás širokú ponuku profesionálnych služieb. Vyberte si podľa priania. Starať sa o Vás bude kozmetička, školiteľka a Majsterka SR 2013 v predlžovaní 3D mihalníc Bc. Beáta Kavecká, vyučená v odbore zdravotníctva a kozmetiky, čo je zárukou odborného prístupu k vašej pleti.

Kozmetika je pre mňa veľký koníček, ktorému sa už dlhodobo so záujmom venujem, pravidelne navštevujem školenia a semináre – doma aj v zahraničí, ktoré mi  pomáhajú rozvíjať sa v oblasti kozmetiky a skvalitňovať ponúkané služby.

Pokožke na tvári je potrebné venovať špeciálnu pozornosť, ktorá zohľadňuje veľa faktorov, napr. aj ročné obdobia, ktorých striedanie ju zakaždým zmätie. Nevyhnutný je individuálny prístup, profesionalita, precíznosť a zodpovednosť.

Pre ošetrovanie používam prípravky určené pre profesionálov. Pracujeme s nemeckou kozmetikou BABOR, ktorá je u zákazníčok veľmi vyhľadávaná a je dostupná len vo vybraných salónoch. Produkty BABOR pokrývajú komplexnú potrebu pre všetky typy pleti, vrátane nadštandardného ošetrenia a dekoratívnej kozmetiky. Pri svojej práci využívam vrstvenie prípravkov a tak už i po prvom ošetrení je efekt na pleti viditeľný. Individuálny prístup sa prejavuje v každom ošetrení, ktoré je Vám „šité priamo na mieru“ a tým je pre Vás zabezpečená aj špeciálna pravidelná starostlivosť.

1c7c10x1415x19xx23x2427x34
NextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnail

V našom kozmetickom štúdiu La Femme  pracujeme výhradne len s kozmetikou Babor .Babor starostlivo kombinuje vysoko inovatívne aktívne receptúry s našimi exkluzívnymi metódami ošetrení pre poskytovanie vynikajúcich výsledkov a jedinečnej relaxácie.

,,Zažite umenie precíznej starostlivosti o pleť,,