Shellac-gellak CND

Tento revolučný produkt spôsobil boom po celom svete. Unikátná technológia systému CND Shellac™ v sebe kombinuje ľahkosť laku s vysokým leskom a dlhotrvajúcim efektom, ktorý vydrží niekoľko týždňov. Okrem týchto unikátnych vlastností disponuje Shellac™ neuveriteľnou variabilitou použití 102 základných odtieňov farieb a ich škála sa neustále rozširuje v nových kolekciách každý rok na jar, leto, jeseň, zimu. 

Výhody CND Shellac™

-Dlhotrvajúci odtieň po dobu 2- 4 týždňov

-Vysoký lesk po celou dobu nosenia

-Farba, ktorá je odolná a trvanlivá

-Nekonečná variabilita designu

-Rýchlosť aplikácie 

-Jednoduché a  rýchle odstránenie (nie zbrusovaním)

-Spevnenie slabých nechtov

-Nepoškodené nechty 

 

Shellac™ je vhodný pre všetky zákazníčky, ktoré chcú nádherné nechty, ale nemajú čas na ich údržbu. Je určený pre prírodné nechty, pričom u slabých a tenkých nechtov pomáha ich spevneniu, u tvrdých a krehkých nechtov dodá pružnosť a to všetko pomocou tenkej vrstvy Shellac™.

Shellac™ ponúka vďakua svojmu chemickému zloženiu s nízkou úrovňou rozpušťadiel a miernou vyššou viskozitou umožňuje veľmi pohodlné použitie bez zápachu. Aj klientky, ktoré predtým nemohli voliť úpravu nechtov z dôvodu alergických reakcií, budú môcť úspešne nosiť Shellac™. Jeho „3free“ vzorec je hypoalergenní, neobsahuje formaldehyd, toluen ani ftaláty a je vhodný aj pre tehotné ženy. 

Pozor na napodobeniny!

Každá obľúbená vec má však svoje aj negatívne stránky, a tak fenomenálny úspech Shellacu priniesol so sebou i lacné napodobeniny. Najprv šlo o tzv. Shellak alebo Shelack, ktoré boli jednoducho od originálu rozpoznateľlné svojím názvom. (Aspoň pre tých, ktorí poznajú značku CND a Shellac). 

Ďalšou napodobeninou, veľmi lacnou je tzv. Blue Sky alebo Shelac Generic. Tieto výrobky majú identické flaštičky. Podobnosť je u nich nielen vo vzhľade ale aj v názve, do kvality však majú naozaj ďaleko. 

Často sa však v salóne stretávame so situáciami, kedy klientka príde z iného salónu, kde jej ponúkli Shellac, ale ide buď o obyčajný gellak alebo napodobenina a pritom, zákaznička si myslí, že má na nechtoch Shellac. Pritom jej to nejde  jednoducho odstrániť a má to odtieň, ktorý Shellac nevyrába. Napodobeniny samozrejme nemajú také vlastnosti ako CND Shellac

  

Rýchlo, bez brúsenia a poškodenia prírodného nechtu ide totiž odstrániť len CND Shellac.