Rádiofrekvencia

Je metóda známa tiež pod názvom nechirurgický lifting. Koriguje ochabnutosť pleti, vedie k jej vypnutiu a celkovým výsledkom je dokonalejší tvar tváre.

Rádiofrekvencia spočíva v selektívnej aplikácii energie do hlbokej dermis a do subdermálnych vrstiev. Ošetrenie je ideálne pre osoby s mierne ochabnutou pokožkou tváre, krku a dekoltu, ktoré chcú zlepšiť svoj vzhľad.

NOVÁ- Multiplárna rádiofekvencia, v tomto prípade quadriplolárna hlavica je ideálnym riešením v boji proti starnutiu a pri regenerácií pokožky a ponúka viditeľné, bezbolestné výsledky už od prvého sedenia. Ošetrenie je veľmi príjemné , sprevádzané pocitom tepla na ošetrovanom mieste.

Telová – výborné výsledky tohto ošetrenia sú viditeľné pri ochabnutej pokožke, bruška po pôrode, pri partiách, u ktorých došlo k rýchlemu úbytku váhy…Princípom tejto metódy je vyvolanie tepelného efektu, vďaka ktorému je stimulovaná tvorba nového kolagénu.

Priebeh ošetrenia – toto ošetrenie sa prevádza pomocou špeciálnej hlavice. Na záver každého ošetrenia sa aplikujú kozmetické prípravky – liftingové masky, kys. hyalúronová.

Výsledky ošetrenia – pleť je pevnejšia s výrazným úbytkom vrások a zmiernenie prejavov ochabnutej pleti. K efektu vypnutia dochádza postupne približne po 1 mesiaci od realizácie ošetrení, výsledky sú viditeľné po dobu 2 rokov. Po ošetrení môže pokožka očervenieť, ktoré po krátkej dobe zmizne.

Rádiofrekvencia nemá žiadne vedľajšie účinky. Počet ošetrení závisí od stavu pokožky, doporučuje sa 4-6 ošetrení.

Tvár, krk dekolt – 40 eur