Masáže pleti

Masáž pleti je najpríjemnejšou a najúčinnejšou formou boja proti starnutiu.

Kozmetická masáž tváre, krku a dekoltu

Kozmetická masáž má skvelý vplyv na odďaľovanie tvorby vrások. Okrem toho má aj príjemné vedľajšie účinky – uvoľňuje napätie a pomáha pri bolestiach hlavy, priaznivo pôsobí na nervové zakončenia kože a tým aj na celú nervovú sústavu. Privodí príjemný relax a odpočinok. Kozmetická masáž tváre, krku a dekoltu zlepšuje výživu pokožky, zvyšuje tonus pleti. Pôsobí proti dvojitej brade, ovisnutým lícam a poklesnutým kútikom. Účinok je trvalý iba vtedy, ak sa vykonáva pravidelne.

Liftingovo – detoxikačná masáž tváre a dekoltu

Masáž pomocou špeciálnej techniky ťahov detoxikuje, zbavuje pokožku škodlivín, vypína, hydratuje a vyhladzuje pleť a dekolt. Metabolizmus v pokožke sa urýchľuje čím sa znižuje vrstva podkožného tuku ( hlavne oblasť tzv.druhej brady ), uvoľňuje sa kyselina mliečna zo svalov, čím klesá únava..

Lymfatická masáž tváre

Lymfatická masáž sa prevádza nielen na partiách tela, ale aj na tvári. Ručná lymfodrenáž stimuluje lymfatický systém pleti, odbúrava oxidačný stres, detoxikuje a čistí pleť do hĺbky. Spriechodnením lymfatického systému dochádza k prečisteniu pleti z vnútra a tým sa dokonalé ozdravuje. Zvýši sa produkcia kolagénu, pokožka je vitálnejšia a zbavená voľných radikálov.

Mikromasáž očného okolia

Oči a zrak sú nenahraditeľné hodnoty, ktoré si vyžadujú tú najlepšiu starostlivosť. Mikromasáž očného okolia slúži na vyhladzovanie vrások okolo očí, odstraňovanie opuchov, pôsobí proti únave očí a slúži aj na vyrovnávanie vnútroočného tlaku. Tým že znižuje vnútroočný tlak sa zistilo, že sa môže pravidelnou masážou znížiť aj počet dioptrií. Masáž sa môže robiť od 20tich rokov, robí sa silnejším tlakom a pomalšie ako klasická masáž, trvá cca 15min. Môže sa robiť samostatne, alebo ako súčasť iného ošetrenia.